Nasze miejsce w fabule Fairy Tail

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque corrupti quos dolores et quas molestias excepturi sint occaecati cupiditate non provident, similique sunt in culpa qui officia deserunt mollitia animi, id est laborum et dolorum fuga. Et harum quidem rerum facilis est et expedita distinctio.

Itaque earum rerum hic tenetur a sapiente delectus, ut aut reiciendis voluptatibus maiores alias consequatur aut perferendis doloribus asperiores repellat.

[Event] Na obcej ziemi

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo.

Mage Guild Wars Przestrzeń dla Graczy

Poddziały w "Przestrzeń dla Graczy"

Każda postać ma swój początek, miejsce gdzie zapisuje się na kartach historii i swoimi czynami wzbogaca, urozmaica, zmienia ją. To właśnie tu znajduje się spis wszystkich magów, którzy aktywnie biorą udział w formowaniu nowego jutra w świecie wojen gildii. Jednakże jest to dział również dla tych postaci, które w niewyjaśnionych okolicznościach musiały zawiesić swoją działalność lub należą do grupy postaci nie grywalnych dla zwykłych Graczy.

0
Posty

Nigdy
Prawdą jest to, że misje i wydarzenia specjalne są głównym źródłem zdobywania punktów, które Gracz może spożytkować na rozwój swojej postaci. Lecz gdzieś musi być to wszystko zapisywane. Ten dział służy właśnie do tworzenia i archiwizowania wszelkich wynagrodzeń z aktywności fabularnych, które Gracz ukończył pod okiem Mistrza Gry.

0
Posty

Nigdy
W ręce Graczy oddany jest specjalny warsztat, w którym ogranicza ich tylko własna wyobraźnia... i mechanika rzecz jasna. Masz ciekawy pomysł na niesamowitą magię, która wyróżnia się na tle już istniejących? Potrzebujesz dodatkowych umiejętności, których brakuje Ci na forum? A może oręż, który zapewni Ci władzę, moc i wszystko co możliwe do zdobycia jest Ci w tej chwili potrzebne i czujesz się na siłach, by go opracować? Dział ten służy właśnie do takich spraw, gdzie wyobraźnia przelana na edytor tekstowy może zostać urzeczywistniona.

0
Posty

Nigdy
Użytkownicy przeglądający ten dział: 1 gości