Nasze miejsce w fabule Fairy Tail

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque corrupti quos dolores et quas molestias excepturi sint occaecati cupiditate non provident, similique sunt in culpa qui officia deserunt mollitia animi, id est laborum et dolorum fuga. Et harum quidem rerum facilis est et expedita distinctio.

Itaque earum rerum hic tenetur a sapiente delectus, ut aut reiciendis voluptatibus maiores alias consequatur aut perferendis doloribus asperiores repellat.

[Event] Na obcej ziemi

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo.

Mage Guild Wars Baza wiedzy

Poddziały w "Baza wiedzy"

W tym dziale zamieszczone są podstawowe informacje wyjaśniające jak działają poszczególne elementy mechaniki. Skupione zostały w kilku bardzo przydatnych, łatwych do przeglądania i zrozumienia wątkach, z którymi każdy Gracz w pierwszej kolejności powinien się zapoznać i zrozumieć.

0
Posty

Nigdy
Mag bez swojej potężnej magii i zaklęć jest niczym żołnierz bez broni, zostawiony sam sobie na polu bitwy. To właśnie tutaj zamieszczone zostały pradawne zwoje, na których spisano tajniki wszelkich znanych magii, zarówno tych powszechnego użytku i starożytnych, zapomnianych, opanowane przez garstkę magów.

0
Posty

Nigdy
Mage Guild Wars posiada rozbudowany system tworzenia postaci, przez co same magie nie są wystarczające. W tym dziale do dyspozycji Gracza zostały umieszczone dostępne umiejętności i profesje, które zwiększą możliwości magiczne postaci. Dodany został również spis specjalnych perków, które jeszcze bardziej urozmaicają rozgrywkę i możliwości tworzenia własnej postaci.

0
Posty

Nigdy

0
Posty

Nigdy
Kim byśmy byli, gdyby nie pamięć o tym co było na początku? Gdyby nie pamięć o tych, których już między nami nie ma, a przyczynili się do wielkich odkryć i zmian? Niczym biblioteka wypełniona aż po brzegi bogato zdobionymi księgami, wiedzą niedostępną dla wszystkich, dział ten reprezentuje, to co już się wydarzyło i miało ogromny wpływ na otaczający nas świat Mage Guild Wars. Historia pojedynczych gildii, całych królestw a nawet latających bestii - smoków, to wszystko w jednym miejscu.

6
Posty

[Opis i kalendarium] Rave...
przez Vincent dnia 19 Lip 2023, 21:24
Użytkownicy przeglądający ten dział: 1 gości