Nasze miejsce w fabule Fairy Tail

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque corrupti quos dolores et quas molestias excepturi sint occaecati cupiditate non provident, similique sunt in culpa qui officia deserunt mollitia animi, id est laborum et dolorum fuga. Et harum quidem rerum facilis est et expedita distinctio.

Itaque earum rerum hic tenetur a sapiente delectus, ut aut reiciendis voluptatibus maiores alias consequatur aut perferendis doloribus asperiores repellat.

[Event] Na obcej ziemi

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo.

Mage Guild Wars Lokacje

Poddziały w "Lokacje"

Jedyna kraina wysunięta najbardziej na zachód na starym kontynencie, która swoim zasięgiem jest w stanie kontrolować zachodnie wody, a także wnętrze akwenu ulokowanego na południu. W większości teren pokryty polanami i lasami z kilkoma obszarami pokrytymi śnieżnymi szczytami, czekające na zdobycie. Ze wschodu graniczy z królestwem Bosco i prowincją Seven.

0
Posty

Nigdy
Największy kraj wyspiarski położony na zachodzie, złożony z dwóch największych wysp, które są głównym ośrodkiem kulturowym i kilku mniejszych, osiedlonych bądź nie. Stolica Ca-Elum jest również jednym z największych portów na świecie, to też mimo ciężkich relacji ze szlachtą tego kraju, kupcy z całego globu ochoczo zawijają do doku, by zarobić parę klejnotów.

0
Posty

Nigdy
Jedno z mniejszych, jak nie najmniejszych królestw na kontynencie. W większości pokryte wysokim górami, które idealnie służą za naturalne granice, broniąc tym samym mieszkańców Bosco. Wschodnia część królestwa strzeżona jest przez garnizony, a wstęp upoważniony wyłącznie tym, którzy posiadają specjalną przepustkę. Nie mniej, na terenie Bosco jest wiele nieodkrytych jaskiń, które mogą prowadzić okrężną drogą na drugi koniec granicy.

0
Posty

Nigdy
Seven jest w rzeczywistości w pełni autorytarną prowincją, która ze względu na swój skomplikowany ustrój klanów, nie posiada rangi księstwa czy królestwa. Zróżnicowany teren uniemożliwia w łatwy sposób ocenić mocne i słabe strony tej krainy, jednakże nie podlega wątpliwości, że ilość pradawnych ruin ulokowanych w różnych częściach Seven sprawia, że sama prowincja skrywa wiele tajemnic.

0
Posty

Nigdy
Użytkownicy przeglądający ten dział: 1 gości